Yaşam

Mehdi olduğunu söyleyip harem kurduğu ve işkence yaptığı ortaya çıktı!

Türkiye’de Esra Erol programıyla ortaya çıkan Kelamda Hoca skandalında yeni bir perde açıldı. Meğer Hoca, Mehdi olduğunu iddia ederek harem kurmuş.

ATV’de yayınlanan Esra Erol programında ele alınmaya başlanan sözde öğretmen olayında yeni bir gelişme yaşandı. Günlerdir ekranlarda konuşulan bu olayda, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesindeki termal otelde yeni bir oluşum için adımların atıldığı ortaya çıktı. Yaklaşık 300 kişinin bir araya gelerek termal tesiste konaklamaya başladığı olayda, sözde hocanın bu kişiler tarafından Mehdi ilan edildiği ve sözünde durmadığı öğrenildi.

TikTok’ta Buluşup Ağa Katıldılar

Yapılan ilk incelemelerde öğretmenin TikTok hesabından yayın yaparak yeni insanlarla tanıştığı ve bu kişileri de yanına davet ederek ağa dahil ettiği anlaşıldı. TikTok’ta Kur’an ve hadis paylaşımları arayanların karşısına çıkmaya başlayan sözde öğretmen Mustafa Çabuk’un eski müritlerinden birinin yaptığı itiraflar gündeme damgasını vurdu.

Harem Kurduğu ve Mehdi Diyerek Kendisine Eziyet Verdiği Ortaya Çıktı!

Programa bağlanarak açıklama yapan Mustafa isimli vatandaş, oğlunun sözde Mehdi’nin yanında kaldığını ve 6 ay burada kalarak çok farklı şeyler gördüğünü söyledi. Mustafa Bey, “6 ay orada kaldım kızım. Orada 6 kız evlendi. Bunlardan 4’ü 1 buçuk ay içinde boşandı. Oğlum Mehdi’ye inanmadığım için bana ‘günahkar’ diyorlar. Binlerce kez sopalarla insanlara vurdular. “Benim huzurumda 700 kişiye yemin ettirdiler” dedi.

Kuzeninden şok açıklamalar

Bir açıklama daha Mustafa Çabuk’un kuzeninden geldi. Mustafa Çabuk’un çocukluğundan itibaren hayal gücünün çok geniş olduğunu, korsanlığa ve yasa dışı işlemlere ilgi gösterdiğini belirtti. “2005-2007 yılları arasında Ümraniye’de korsan CD dükkanı açtı. Elif Hanım ile evlendi, boşandı, sonra tekrar barıştılar. Daha sonra tüm aile fertlerine, ‘Bana tabi olacaksınız’ dedi. Artık Mehdi benim. “İşaretlerim var” diye mesaj attı. 2018-2019 yılları arasında tüm aileden uzaklaştı. Anne ve babası ona inanmadı ve artık birlikte yaşıyorlar. “Sırtındaki izin dövme olduğu çok açık” diyerek Türkiye’deki sahtekarlığı ortaya çıkardı. Ayrıca programda paylaşılan bazı görüntülerde bireylere yapılan işkence ve sopalarla vurma görüntüleri de yer aldı. Bütün bu tezler günlerdir tartışılırken hükümetten konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmaması dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu